Vibe 35 CENÍK

Ceny lekcí Vibe 35 a produktů Power Plate

NOVÁ TECHNIKA FITNESS

Ceník Vibe35

V našem studiu nabízíme 3 typy lekcí vibračního tréninku Vibe 35 (cena všech typů lekcí je jednotná)

1. typem jsou lekce POWER PLATE, kde trenérka klade důraz na posílení celého těla. Lekce je prokládaná občasným kardiem z důvodu efektivnějšího spalování tuků a samozřejmě vás nemine i důležité protažení. A to vše za doprovodu skvělé hudby, která je mimo jiné ke cvičení velice nezbytná :-)

2. typem jsou lekce POWER PLATE BARRE - ladné pohyby, flexibilita tanečnice a pevné vyrýsované tělo jako z fitka. To slibují lekce Barre. Cvičení, které spojuje tři druhy pohybu – pilates, balet a kardio. Spálíte při něm spoustu kalorií, ale zároveň se skvěle protáhnete! Lekce probíhají u speciálních baletních tyčí.

3. typem jsou lekce POWER PLATE PILATES - V kombinaci Power Plate a Pilates se koncentrujeme na celkové zpevnění těla, obzvláště na zpevnění samotného středu těla – samotné jádro (CORE), t.j. břicho a spodní část zad. Právě takové cvičení pomáhá zlepšovat celkové fitness člověka :-) Podobně jako Jóga i Pilates se soustřeďuje na správné držení těla, rovnováhu a flexibilitu. Riziko úrazu při cvičení Pilates je mnohem menší, než při jiných typech cvičení. Během cvičení, se vaše mysl neustále potřebuje soustředit na dýchání a na pohyby těla. Pilates rozvíjí spojení těla a mysli :-)

Cena na všechny typy lekcí je jednotná.

K objednávání vstupného na lekce, rezervaci termínů lekcí a k online placení používáme rezervační systém (viz odkaz Rezervace v horním menu). Ceny jsou koncipované především pro vaše pravidelné návštěvy tak, aby jste si mohli stanovit vlastní tréninkový plán po vaší formy cvičení a vašeho času.

JEDNORÁZOVÝ VSTUP

300 Kč

Jednorázové individuální vstupné na jednu libovolnou skupinovou lekci o délce 30 minut cvičení. K dispozici voda a káva zdarma.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

PERMANENTKA 5 VSTUPŮ

1 300 Kč

Vstupné na 5 skupinových lekcí. Každá lekce o délce 30 minut cvičení. Platnost permanentky 30 dní od první návštěvy, do vyčerpání. K dispozici voda a káva zdarma.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

PERMANENTKA 10 VSTUPŮ

2 500 Kč

Vstupné na 10 skupinových lekcí. Každá lekce o délce 30 minut cvičení. Platnost permanentky 60 dní od první návštěvy, do vyčerpání. K dispozici voda a káva zdarma.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

BAHENNÍ ZÁBAL GUAM PROTI CELULITIDĚ

790 Kč

Tento bahenní zábal je určen pro léčbu těžké celulitidy. Obsahuje výtažek Bioactivity, získaný pomocí patentovaného procesu zkapalňování mořských řas GUAM, který dovoluje z řas extrahovat více aktivních rostlinných sloučenin.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

NOVÁ TECHNIKA PRO FITNESS

Ceník Power Plate

Větší výkon, výrazné výsledky, rychlejší regenerace. Power Plate je moderní technologie vibračního cvičení vhodná nejen pro trénink, ale také k rehabilitaci a odpočinku. Potřebujete pomoct s výběrem Power Plate? Individuální spolupráce s klientem u nás začíná již při výběru správného modelu Power Plate. Naším cílem je maximálně uspokojit Vaše očekávání a proto klademe velký důraz na vzájemnou komunikaci již od počátku.

Pro nákup přístrojů Power Plate a dalšího vybavení pohodlné pro cvičení máme pro Vás připravený nový online obchod shop-powerplate.cz

’’ Cvičení na Power Plate je novou metodu péče o zdraví jednotlivců v každém věku, všech úrovní fyzické zdatnosti a životního stylu.

Objednávky a info

STUDIO VIBRATION FITNESS