Vibe 35 CENÍK

Ceny lekcí Vibe 35 a produktů Power Plate

NOVÁ TECHNIKA FITNESS

Ceník Vibe35

V našem studiu nabízíme 3 typy lekcí vibračního tréninku Vibe 35 (cena všech typů lekcí je jednotná)

1. typem jsou lekce POWER PLATE, kde trenérka klade důraz na posílení celého těla. Lekce je prokládaná občasným kardiem z důvodu efektivnějšího spalování tuků a samozřejmě vás nemine i důležité protažení. A to vše za doprovodu skvělé hudby, která je mimo jiné ke cvičení velice nezbytná :-)

2. typem jsou lekce POWER PLATE BARRE - ladné pohyby, flexibilita tanečnice a pevné vyrýsované tělo jako z fitka. To slibují lekce Barre. Cvičení, které spojuje tři druhy pohybu – pilates, balet a kardio. Spálíte při něm spoustu kalorií, ale zároveň se skvěle protáhnete! Lekce probíhají u speciálních baletních tyčí.

3. typem jsou lekce POWER PLATE PILATES - V kombinaci Power Plate a Pilates se koncentrujeme na celkové zpevnění těla, obzvláště na zpevnění samotného středu těla – samotné jádro (CORE), t.j. břicho a spodní část zad. Právě takové cvičení pomáhá zlepšovat celkové fitness člověka :-) Podobně jako Jóga i Pilates se soustřeďuje na správné držení těla, rovnováhu a flexibilitu. Riziko úrazu při cvičení Pilates je mnohem menší, než při jiných typech cvičení. Během cvičení, se vaše mysl neustále potřebuje soustředit na dýchání a na pohyby těla. Pilates rozvíjí spojení těla a mysli :-)

Cena na všechny typy lekcí je jednotná.

K objednávání vstupného na lekce, rezervaci termínů lekcí a k online placení používáme rezervační systém (viz odkaz Rezervace v horním menu). Ceny jsou koncipované především pro vaše pravidelné návštěvy tak, aby jste si mohli stanovit vlastní tréninkový plán po vaší formy cvičení a vašeho času.

JEDNORÁZOVÝ VSTUP

300,-

Jednorázové individuální vstupné na jednu libovolnou skupinovou lekci o délce 30 minut cvičení. K dispozici voda a káva zdarma.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

1 MĚSÍC NEOMEZENĚ

2600,-

Vstupné na 1 měsíc - jeden vstup denně. Platnost permanentky 30 dní od první návštěvy, do vyčerpání. Permanentka je nepřenosná. K dispozici voda a káva zdarma.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

PERMANENTKA 10 VSTUPŮ

2 500,-

Vstupné na 10 skupinových lekcí. Každá lekce o délce 30 minut cvičení. Platnost permanentky 60 dní od první návštěvy, do vyčerpání. K dispozici voda a káva zdarma.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

BAHENNÍ ZÁBAL GUAM PROTI CELULITIDĚ

790,-

Tento bahenní zábal je určen pro léčbu těžké celulitidy. Obsahuje výtažek Bioactivity, získaný pomocí patentovaného procesu zkapalňování mořských řas GUAM, který dovoluje z řas extrahovat více aktivních rostlinných sloučenin.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

ZEŠTÍHLUJÍCÍ ZÁBAL BODY WRAPS

1490,-

Body wraps SLIM (90 minutová procedura) je metoda, která napomáhá k zeštíhlení postavy, zpevnění pokožky, detoxikaci a odplavené nadbytečné vody z těla. Již po PRVNÍ kúře garantujeme úbytek 5 – 30 cm v celkovém obvodu těla (měřeno na 8 místech). Tento úbytek je způsoben stimulací lymfatického systému – odplavením vody obsahující toxiny. S novou směsí již umíme bojovat i proti tukům. Klinicky testováno!

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

ZVÝHODNĚNÁ KÚRA 3x BODY WRAPS

3990,-

Kúra 3 procedur na 90 minut je platná 30 dní od první procedury. S touto kúrou ušetříte 480,-. Při zakoupení této zvýhodněné permanentky je nutné dodržet rozestupy mezi procedurami od 4 do maximálně 10 dní. Permanentka je přenosná.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

ZVÝHODNĚNÁ KÚRA 6x BODY WRAPS

6990,-

Kúra 6ti procedur na 90 minut je platná 60 dní od první procedury. S touto permanentkou ušetříte až 1950,-. Při zakoupení této zvýhodněné permanentky je nutné dodržet rozestupy mezi procedurami od 4 do maximálně 10 dní. Permanentka je přenosná.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

ZVÝHODNĚNÁ KÚRA 10x BODY WRAPS

10830,-

Kúra 10ti procedur na 90 minut je platná po dobu 3 měsíců od první procedury. S touto permanentkou ušetříte až 4070,-. Při zakoupení této zvýhodněné permanentky je nutné dodržet rozestupy mezi procedurami od 4 do maximálně 10 dní. Permanentka je přenosná.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

PLATEBNÍ METODY

NELZE PLATIT KARTOU
Hotovost
Dárkový poukaz
Sodexo - pouze poukázky (při této formě platby je přirážka 10%)
Edenred (při této formě platby je přirážka 10%)
Benefit Plus (při této formě platby je přirážka 10%)

’’ Cvičení na Power Plate je novou metodu péče o zdraví jednotlivců v každém věku, všech úrovní fyzické zdatnosti a životního stylu.

Objednávky a info

STUDIO VIBRATION FITNESS