Tým Vibe35

Míša

Majitelka Vibe 35 Pardubice

Ahoj, mé jméno je Míša a sportem doslova žiji :-) Téměř 20 let jsem se věnovala modernímu tanci, který byl a je moje "láska". Vystudovala jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu na Karlově Univerzitě a tím začala žít jeden ze svých snů - mít práci jako svůj koníček. Studiem na FTVS mé vzdělávání se v oblasti sportu rozhodně neskončilo :-) S postupem času se má skříňka s oceněními obohatila o certifikáty: Osobní trenér, Trenér Power Plate, Trenér Power Plate Barre, Instruktor skupinových lekcí, Nutriční terapeutka a výživová poradkyně. Věřím, že lekce v mém Power Plate studiu vám ukáží úplně jiný směr, než kterým jste doposud šli. Zjistíte, že cvičení není "jen dřina" :-) Bude to vaše závislost a budete to milovat! To vám slibuji :-) Ve fitku mne můžete najít každé všední dopoledne kromě pátku a také neděle večer :-)

Terka

Trenérka Vibe 35 Pardubice

Ahoj, jmenuji se Terka a jsem studentkou na VŠ - obor humanitní studia (když někdo po lekci bude potřebovat psycholožku, jsem vám k službám :-D). Studovala jsem první semestr v Liberci tělocvik a zeměpis, ale kvůli vzdálenosti jsem přestoupila do Pardubic. Od 5-ti let jsem tancovala a věnovala se celých 8 let sportovnímu aerobicu.Ve 13-ti letech jsem s tím přestala a přesunula se k latinsko-americkým tancům. Během těchto let jsem se věnovala i tenisu a jízdě na koni. Řekla bych o sobě, že jsem pozitivní a energický člověk :-) Ve skupině lidí, co znám, i dost upovídaná a hlasitá. Chvilku mi trvá, než se rozkoukám, ale když si jsem jistá lidmi i místem, začnu si každou vteřinu užívat. Dost často jsem ve skupinách vůdčí typ a jsem ráda středem pozornosti. Jsem perfekcionista a mám ráda profesionalitu. Zkrátka, když je správný člověk na správném místě :-) Ve fitku mne můžete najít každé pondělí a středu při odpoledních lekcích a každou sobotu ráno :-)

Léňa

Trenérka Vibe 35 Pardubice

Ahoj, jmenuji se Lenka a celý můj život se točí kolem sportu. Již jako malá jsem začala s atletikou, později přešla na sportovní školu a věnovala se atletice na závodní úrovni do mých 16-ti let. Po dokončení magisterského studia na vysoké škole jsem se zaměřila na fitness a skupinové lekce jako jsou Spinning, Bosu a kruhové tréninky. Nyní jsem maminkou 2 malých dětí, které bych také ráda vedla ke sportu. Na horách se cítíme nejlépe, takže v rámci možností každou volnou chvíli vymášlíme nové aktivity. Po dětech jsem objevila kouzlo Jógy a Pilates a zaměřila se na kvalitu cviku. Budu ráda, když si společně zamakáme a budeme posouvat své limity s jednoduchým heslem: "I mámy můžou být sexy a fit!" Jaká jsem?...Energická, trpělivá, ctižádostivá, občas trochu chaotická, ale velmi ráda se směju a bavím lidi kolem sebe :-) Ve fitku na mne můžete narazit každý čtvrtek při odpoledních lekcích a v pátek dopoledne :-)

Háňa

Trenérka Vibe 35 Pardubice

Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem instruktorkou a lektorkou více než 20 let. Pohyb mi přináší radost, dobrý pocit, fungující tělo, nová přátelství a duševní pohodu. Mezi mé koníčky patří trávení času s rodinou a přáteli, hudba, tanec, cestování, balet, jídlo, knížky a vzdělávání. Sportu se věnuji proto, že je jeden ze smyslů mého života. Je pro mne závislostí :-) Kvalifikace: Lektorka cvičení pro ženy Trenérka závodních týmů v aerobicu Zumba instruktorka Instruktorka BARRE Instruktorka PORT DE BRAS Instruktorka PILATES Trenérka sportovního aerobicu Mé motto: "Cvičím, abych žila. Žiju, abych cvičila." Ve fitku můžete přijít na mé lekce Jógy, Pilates a Barre každé úterý v odpoledních hodinách :-)

STUDIO VIBRATION FITNESS